Про підприємство

ПАТ "Номінал" виготовляє конденсатори постійної ємності з керамічним діелектриком, призначеним для роботи в ланцюгах постійного, змінного струмів в безперервному і імпульсному режимах, у виконанні для різних кліматичних зон (УХЛ і В).

Конденсатори ПАТ "Номінал" використовуються при розробці (модернізації), виробництві та експлуатації апаратури, приладів пристроїв та обладнання військового та народногосподарського призначення.
Застосування сучасних методів управління підприємством в ринкових умовах сприяє ефективній роботі всіх заводських служб. На сторожі високої якості виробленої продукції стоять технологічна служба і служба контролю якості, в розпорядженні яких хімічна лабораторія, акредитована метрологічна і атестована випробувальна лабораторії.
На підприємстві працюють досвідчені та висококваліфіковані робітники і фахівці.

Діюча на підприємстві система менеджменту якості стосовно виробництва конденсаторів відповідає вимогам ГОСТ Р ISO 9001-2008. На підтвердження високої якості продукції Центральним органом системи "ВОЕНЕЛЕКРОСЕРТ" і органом по сертифікації системи якості ДП "ГЦС" ЗЛХІМ  публічному акціонерному товариству  "Номінал" виданий відповідний сертифікат.

Наша продукція широко відома споживачам України та країн СНД. Ми готові задовольнити будь-які Ваші вимоги до керамічних конденсаторів.

З повагою, 
Віктор Cтепанович Тимощук
Директор ПАТ "Номінал"

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes